...
Dňa 18.6.2017 sa družstvo dorastencov po vyhratom okresnom kole zúčastnilo na Krajskej  súťaži v  ...
15. ročník súťaže v hasičskom športeO PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016LP - 22,57 PP...
V dňoch 29. a 30. apríla 2016 sme sa  vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť...

Stránky

KOS ZZS Trenčín nahlásilo telefonicky veliteľovi DHZO Soblahov udalosť, prvá predlekárska pomoc...
Starosta obce Soblahov p. Hudec oznámil telefonicky veliteľovi DHZO Soblahov žiadosť o pomoc pri...
OS KR HaZZ Trenčín telefonicky oznámilo veliteľovi DHZO Soblahov udalosť, taktické cvičenie v k. ú...
Vrchná sestra JIS - Neurolog. odd. FN Trenčín žiadala OS KR HaZZ Trenčín telefonicky o pomoc s...
Veliteľovi DHZO Soblahov bolo oznámené telefonicky starostom obce Soblahov p. Hudec žiadosť o...

Stránky

sprava-36-2021

Veliteľovi DHZO Soblahov bolo oznámené telefonicky starostom obce Soblahov p. Hudec žiadosť o očistenie vozovkyč: 1880 z Trenčína do Soblahova  po nočnom daždi. Jednotka DHZO Soblahov vykonala výjazd s technikou Tatra 815 1+1. Jazda na miesto udalosti prebehla bez závad, bez použitia vrz. Spojenie s OS prostredníctvom mobilného telefónu. Po príjazde na miesto bolo VZ rozhodnuté, že vozovka bude umývaná pomocou prednej lišty z vozidla T815. Dĺžka znečistenia cca 1,5km. Na miesto zásahu bola povolaná hliadka polície pre bezpečnosť zasahujúcih a učástníkov cestnej premávky. Následne polícia privolala pracovníkov SSC s mechanizmami na očistu vozovky. Vzhľadom na silné znečistenie bolo nutné vozidlo 3x doplniť o vodu. Po zbalení prostriedkov sa jednotka vrátila na svoju základňu.