...
Dňa 18.6.2017 sa družstvo dorastencov po vyhratom okresnom kole zúčastnilo na Krajskej  súťaži v  ...
15. ročník súťaže v hasičskom športeO PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016LP - 22,57 PP...
V dňoch 29. a 30. apríla 2016 sme sa  vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť...

Stránky

Dňa 10.6.2017 sa súťažné družstvo dorastencov zúčastnilo okresnej súťaže v Dobrej a v súčte časov z...

Stránky

Starosta obce Soblahov Marian Hudec oznámili veliteľovi DHZO udalosť, zaplavenie komunikácie v obci...
OS KR HaZZ Trenčín oznámilo veliteľovi DHZO Soblahov udalosť, vytopenie podchodu v Trenčíne časť...
OS KR HaZZ Trenčín oznámilo veliteľovi DHZO Soblahov udalosť, vytápanie rodinného domu v obci...
KOS ZZS Trenčín telefonicky oznámilo veliteľovi DHZO Soblahov udalosť, žiadosť o poskytnutie prvej...
Člen DHZ Soblahov p. Sivák Juraj oznámil veliteľovi DHZO Soblahov udalosť, rozliata neznáma látka...

Stránky

sprava-24-2020

Starosta obce Soblahov oznámili veliteľovi DHZO udalosť, zaplavenie pivnice rodinného domu Soblahov 552, majiteľ p. Čechvala. Veliteľ vyhlásil poplach členom DHZO pomocou sms notifikácie. Na výjazd bola určená technika Iveco Daily 1+3. Jazda na miesto udalosti prebehla bez závad za použitia Vrzu, spojenie s OS KR HaZZ TN pomocou súkromného mobilného telefónu. Po príjazde na miesto zásahu, VZ rozhodol o nasadení elektrického kalového čerpadla napajaného z elektrocentrály vo vozidle Iveco. Elekrina v rodinnom dome bola vypnutá majiteľom na príkaz VZ. V pivnici rodinného domu bola výška hladiny vody cca 15 cm. Voda ohrozovala plynový kotol a ostatné zariadenia. Počas zásahu na žiadosť občanov v susedstve boli za pomoci kalového čerpadla vyčerpané studne. RD č: 553 p. Fábik a RD č:554 p. Jantošovič. Po odčerpaní vody boli majitelia poučený o ďaľšom postupe v prípade opätovného zaplavenia. Po zbalení použitých prostriedkov sa jednotka vrátila na svoju základňu. Pri zásahu nedošlo k poškodeniu prostriedkov ani techniky. Pri zásahu sa nik nezranil. Zo zásahu bola vyhotovená fotodokumentácia.