...
Dňa 18.6.2017 sa družstvo dorastencov po vyhratom okresnom kole zúčastnilo na Krajskej  súťaži v  ...
15. ročník súťaže v hasičskom športeO PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016LP - 22,57 PP...
V dňoch 29. a 30. apríla 2016 sme sa  vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť...

Stránky

Rozhodli ste sa darovať vaše 2% z daní pre nás. Percentá, ktoré venujete pre Dobrovoľný hasičský...
6.4.2021 Na základe rozhodnutia Vlády SR a vykonávania bezpečnostných opatrení s cieľom zabráneniť...
3.4.2021 Na základe rozhodnutia vlády SR o celoplošnom skríningu občanov SR s podozrením na...
1.4.2021 KOS ZZS Trenčín nahlásilo telefonicky veliteľovi DHZO Soblahov udalosť, prvá predlekárska...
28.3.2021 Na základe rozhodnutia vlády SR o celoplošnom skríningu občanov SR s podozrením na...

Stránky

sprava-20-2020

OS KR HaZZ Trenčín oznámilo telefonicky veliteľovi DHZO Soblahov požiar v lesnom poraste v katastri obce Soblahov. Išlo o nedohasené ohnisko po spalovaní dreva po ťažbe. Veliteľ vyhlásil členom DHZO poplach prostredníctvom sms notifikácie. Na výjazd bolo určené vozidlo Iveco 1+2. Jazda na miesto udalosti bez závad, spojenie s OS prostredníctvom súkromného mobilného telefónu. Jazda so zapnutým vrzom. Po príchode na ohlásené miesto bolo zistené, že sa ide skutočne o nedohasené ohnisko. Na mieste sa nik nenachádzal. Požiarovisko bolo likvidované 1 C prúdom z vozidla Iveco. Nakoľko bolo nutné požiarovisko rozhrabať a úplne zlikvidovať vozidlo Iveco vykonalo jazdu do obce Soblahov za účelom doplnenia hasiacej látky. Po zlikvidovaní požiaru a zbalení prostriedkov sa jednotka vrátila na svoju základňu. Pri požiari nedošlo k poškodeniu vybanie, nik sa nezranil a bola vyhotovená fotodokumentácia.