...
Dňa 18.6.2017 sa družstvo dorastencov po vyhratom okresnom kole zúčastnilo na Krajskej  súťaži v  ...
15. ročník súťaže v hasičskom športeO PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016LP - 22,57 PP...
V dňoch 29. a 30. apríla 2016 sme sa  vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť...

Stránky

Dňa 10.6.2017 sa súťažné družstvo dorastencov zúčastnilo okresnej súťaže v Dobrej a v súčte časov z...

Stránky

OS KR HaZZ Trenčín oznámilo telefonicky veliteľovi DHZO Soblahov požiar v lesnom poraste v katastri...
Člen DHZ Soblahov Mikuláš Krátky ohlásil veliteľovi jednotky DHZO Soblahov Bc. Michalovi Šedivému...
Člen DHZ Soblahov Mikuláš Krátky ohlásil veliteľovi jednotky DHZO Soblahov Bc. Michalovi Šedivému...
Zástupca starostu obce Soblahov vyžiadal prostredníctvom veliteľa DHZO Bc. Michala Šedivého,...
Veliteľ DHZO Soblahov prijal oznámenie o udalosti z OS KR HaZZ Trenčín (kl.150 ). Následne SMS...

Stránky

sprava-20-2020

OS KR HaZZ Trenčín oznámilo telefonicky veliteľovi DHZO Soblahov požiar v lesnom poraste v katastri obce Soblahov. Išlo o nedohasené ohnisko po spalovaní dreva po ťažbe. Veliteľ vyhlásil členom DHZO poplach prostredníctvom sms notifikácie. Na výjazd bolo určené vozidlo Iveco 1+2. Jazda na miesto udalosti bez závad, spojenie s OS prostredníctvom súkromného mobilného telefónu. Jazda so zapnutým vrzom. Po príchode na ohlásené miesto bolo zistené, že sa ide skutočne o nedohasené ohnisko. Na mieste sa nik nenachádzal. Požiarovisko bolo likvidované 1 C prúdom z vozidla Iveco. Nakoľko bolo nutné požiarovisko rozhrabať a úplne zlikvidovať vozidlo Iveco vykonalo jazdu do obce Soblahov za účelom doplnenia hasiacej látky. Po zlikvidovaní požiaru a zbalení prostriedkov sa jednotka vrátila na svoju základňu. Pri požiari nedošlo k poškodeniu vybanie, nik sa nezranil a bola vyhotovená fotodokumentácia.