Dňa 15.6.2024 sme sa zúčastnili na okresnej súťaži v obci Bobot. Zúčastnili sa dve družstvá, jedno...
                                           ...
Dňa 18.6.2017 sa družstvo dorastencov po vyhratom okresnom kole zúčastnilo na Krajskej  súťaži v  ...
15. ročník súťaže v hasičskom športeO PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016LP - 22,57 PP...
V dňoch 29. a 30. apríla 2016 sme sa  vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť...

Stránky

Starosta obce Soblahov na žiadosť rodiny nezvestnej osoby po  telefonickom dohovore s predsedom DHZ...
KOS ZZS Trenčín ohlásilo udalosť členom DHZO Soblahov, pomocou sms natifikácie Fireport udalosť,...
MsP Trenčín ohlásila veliteľovi DHZO Soblahov žiadosť o súčinnosť pri odstránení rozliateho...
OS KR HaZZ Trenčín vyhlásilo jednotke DHZO Soblahov poplach - dopravná nehoda troch nákladných...
Starosta obce Soblahov vyhlásil jednotke DHZO Soblahov poplach - vytápenie rodinného domu na adrese...

Stránky

SPRAVA-2-2024

KOS ZZS Trenčín oznámilo veliteľovi jednotky telefonicky udalosť, pomoc osobe s podozrením na zástavu obehu, s AED v rodinnom dome v obci Soblahov č:380. Veliteľ vyhlásil poplach členom DHZO pomocou sms notifikácie Fireport. Na výjazd bola určená technika Iveco Daily 1+3. Po príjazde na ohlásenú adresu bolo priskuumom zistené, že postihnutá osoba sa nachádza v kuchyni na zemi a nereguje. VZ  - zdravotník prvotným vyšetrením zistil, že osoba chrčavo dýcha a je v bezvedomí. RLP posádka sa dostavila na adresu cca 1min po DHZO. Lekár si prebral pacienta. Zdravotný stav pacienta nepotreboval zásah AED.  Po zbalení prostriedkov, dohovore s lekárom a spísaní údajov sa jednotka vrátila na svoju základňu. Pri zásahu nik zo zasahujúcich nezranil.