...
Dňa 18.6.2017 sa družstvo dorastencov po vyhratom okresnom kole zúčastnilo na Krajskej  súťaži v  ...
15. ročník súťaže v hasičskom športeO PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016LP - 22,57 PP...
V dňoch 29. a 30. apríla 2016 sme sa  vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť...

Stránky

Rozhodli ste sa darovať vaše 2% z daní pre nás. Percentá, ktoré venujete pre Dobrovoľný hasičský...
6.4.2021 Na základe rozhodnutia Vlády SR a vykonávania bezpečnostných opatrení s cieľom zabráneniť...
3.4.2021 Na základe rozhodnutia vlády SR o celoplošnom skríningu občanov SR s podozrením na...
1.4.2021 KOS ZZS Trenčín nahlásilo telefonicky veliteľovi DHZO Soblahov udalosť, prvá predlekárska...
28.3.2021 Na základe rozhodnutia vlády SR o celoplošnom skríningu občanov SR s podozrením na...

Stránky

sprava-17-2021

27.3.2021
OS KR HaZZ TN oznámilo veliteľovi DHZO Soblahov udalosť, únik neznámej kvapaliny v miestnom potoku. Veliteľ DHZO Soblahov vyhlásil poplach členom pomocou sms notifikácie. Na výjazd boli určené sily a prostriedky Iveco Daily 1+3. Jazda na meisto udalosti prebehla bez závad za použitia VRZ, vozovka suchá, premávka mierna, cca 15°C. Spojenie s OS pomocou súkromného mobilného telefónu. Na mieste udalosti sa už nachádzala jedntoka OR HaZZ TN, ktorá začala s odberom vzoriek vody. Po príjazde na miesto zásahu sa veliteľ družstva DHZO Soblahov zahlásila VZ. Ďalej členovia DHZO plnili pokyny VZ. VZ vydal pokyn pre DHZO na vykonanie prieskumu pozdĺž potoka proti smeru prúdu na zistenie zdroja uniknutej neznámej látky. Jednotka vykonala prieskum, ale zdroj úniku nebolo možné nájsť. Následne sa vrátila na miesto určené VZ podať správu o prieskume. VZ následne nariadil jednotke DHZO návrat na základňu. Počas zásahu sa nikto nezranil. Zo zásahu bola vytvorená fotodokumntácia.