...
Dňa 18.6.2017 sa družstvo dorastencov po vyhratom okresnom kole zúčastnilo na Krajskej  súťaži v  ...
15. ročník súťaže v hasičskom športeO PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016LP - 22,57 PP...
V dňoch 29. a 30. apríla 2016 sme sa  vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť...

Stránky

Dňa 10.6.2017 sa súťažné družstvo dorastencov zúčastnilo okresnej súťaže v Dobrej a v súčte časov z...

Stránky

Na základe telefonického rozhovoru zo dňa 16.10.2020 s pani. Škorocovou, riaditeľkou základnej...
Dcára majiteľa rodinného domu č: 396 v  obci Soblahov oznámila veliteľovi DHZO udalosť, zaplavenie...
Starosta obce Soblahov oznámili veliteľovi DHZO udalosť, zaplavenie pivnice rodinného domu Soblahov...
Občnia obce Soblahov oznámili veliteľovi DHZO udalosť, zaplavenie príjazdovej komunikácie do obce...
Starosta obce Soblahov oznámil telefonicky veliteľovi DHZO Soblahov udalosť, vytápanie novostavby...

Stránky

sprava-17-2019

OS KR HaZZ Trenčín ohlásilo veliteľovi DHZO Soblahov udalosť, požiar rodinného domu v Soblahove č: 148. Veliteľ pomocou sms notifikácie vyhlásil poplach členom DHZO. Na výjazd bola určená technika Iveco Daily 1+6 a T 815 1+3. Jazda na miesto udalosti prebehla bez závad, spojenie s OS pomocou súkromného mobilného telefónu. Jazda so zapnutým VRZom. Po príjazde na mieste udalosti už zasahoval jednotka OR. Členovia DHZO sa zahlásili VZ a plnili jeho rozkazy. Podľa informácií užívateľ domu v panike ušiel. Členovia DHZO túto osobu našli a priviedli k vozidlu Iveco. Následne mu bola podaná prvá predlekárka pomoc členmi DHZO. Bola privolaná RZP. Po príjazde RZP bola osoba daná do opateri zdravotníkom. Na likvidáciu požiaru a dohasení skytých ohnísk na streche budovy bolo nutné použiť motorovú pílu. Po likvidácií požiaru bol veliteľ DHZO poverení VZ o prevzatí požiaroviska a jeho monitoringu. Po skontrolovaní sa jednotka DHZO Soblahov vrátila na svoju základňu. Veliteľ DHZO: Martin Judiny, od 18:00 veliteľ Bc. Michal Šedivý, ktorý sa zásah dostavil súkromným vozidlom. Pri zásahu nedošlo k zraneniu zasahujúcich členov a ani k poškodeniu techniky. Bola vyhotovená fotodokumentácia.