...
Dňa 18.6.2017 sa družstvo dorastencov po vyhratom okresnom kole zúčastnilo na Krajskej  súťaži v  ...
15. ročník súťaže v hasičskom športeO PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016LP - 22,57 PP...
V dňoch 29. a 30. apríla 2016 sme sa  vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť...

Stránky

Rozhodli ste sa darovať vaše 2% z daní pre nás. Percentá, ktoré venujete pre Dobrovoľný hasičský...
KOS ZZS Trenčín oznámilo telefonicky valiteľovi DHZO Soblahov udalosť išlo o zdravotnícku pomoc s...
Jednotka DHZO Soblahov vykonala na základe plánu zdokonaľovacej prípravy výcvik členov. Výcvik bol...
KOS ZZS Trenčín nahlásilo telefonicky veliteľovi DHZO Soblahov udalosť, prvá predlekárska pomoc...

Stránky

sprava-16-2020

Starosta obce Soblahov oznámil telefonicky žiadosť o technický zásah, išlo o likvidáciu následkov nočnej búrky zo dňa 28.7.2020, očistenie vozovky od nánosov blata. Veliteľ telefonicky požiadal členov o výjazd. Na výjazd bolo určené vozidlo Tatra 815 1+1. Jazda na miesto udalosti prebehla bez závad, jazda bez použita Vrz. Vozovka bola očietená za pomoci prednej lišty na vozidle Tatra. Hrubé nánosy blata boli zoškrabané lopatou. Kanáalové vpusty boli otvorené a vyčistené Pri zásahu nedošlo k poškodeniu prostriedkov ani techniky. Pri zásahu sa nik nezranil.