V pondelok 10. decembra 2012 vymenili naši mladí hasiči tréning v telocvični za návštevu skutočnej...
Okresná súťaž “PLAMEŇ” - Svinná 23.6.2012 návšteva hradu v Trenčíne

Stránky

 V sobotu 12.07.2014 sa v Dolných Ozorovciach konal VII. ročník súťaže mladých hasičov o putovný...
DHZ Soblahov "Plameň" v Tr.Stankovciach obsadili 1.miesto časom 24,37
DHZ Soblahov "Plameň" v Rybanoch obsadili v kategórii chlapci 8 členné družstvo 4.miesto.

Stránky

Kalendár súťaží, konaných v roku 2018

Termíny súťaží – pohároviek v roku 2018 :

ÚzO DPO SR Trenčín:

  • 10. kolo SMHL, 21.7.2018 o 14,00 hod., Svinná, V. Brožek, 0915 118 592
  • 30. ročník súťaže o Pohár starostky obce Svinná, 22.7.2018, Svinná, J. Krajčík, 0905 278 795

 

ÚzO DPO SR Bánovce nad Bebravou:

  • 14. ročník súťaže – Floriánsky pretek, 28.4.2018 o 13,00 hod., Zlatníky, L. Baček, 0907 403 335
  • 7. ročník súťaže Železný hasič, 6.5.2018 o 10,00 hod., Bánovce n/B., A. Mišák, 0905 126 727
  • 12. ročník súťaže o Pohár starostky obce, 12.5.2018 o 13,00 hod., Pečeňany, J. Broniš, 0908 739 528
  • 11. ročník súťaže mládeže o Pohár primátora mesta, 12.5.2018 o 10,00 hod., Biskupice, R. Peťovský, 0905 759 618
  •  3. ročník Memoriálu Štefana Tomašova, 19.5.2018 o 14,00 hod., Uhrovec, T. Šúň, 0908 594 817
  • 2. kolo SMHL, 9.6.2018 o 13,00 hod., Ruskovce, M. Santus, 0905 577 761
  • 7. ročník nočnej súťaže o Pohár starostu obce, 2.6.2018 o 21,30 hod., Ruskovce, M. Santus, 0905 577 761
  • 8. ročník súťaže o Pohár starostu obce, 9.6.2018 o 12,00 hod., M. Santus, 0905 577 761
  • 11. ročník súťaže o Pohár starostu obce, 30.6.2018 o 14,00 hod., Dežerice, L. Filin, 090 322 286
  • 19. ročník nočnej súťaže o Pohár starostu obce, 30.6.2018 o 20,00 hod., Šišov, B. Darmo, 0911 878 578
  • 9. ročník súťaže mládeže o Pohár starostu obce, 7.7.2018 o 10,00 hod., Rybany, J. Gerbel, 0908 730 485
  • 20. ročník súťaže o Pohár starostu obce, 7.7.2018 o 14,30 hod., Rybany, J. Gerbel, 0908 730 485
  • 11. ročník súťaže mládeže – Memoriál Viliama Peťovského, 14.7.2018 o 9,00 hod., Dolné Ozorovce, R. Peťovský, 0905 759 618
  • 11. ročník súťaže dospelých – Memoriál Viliama Peťovského, 14.7.2018 o 13,00 hod., Dolné Ozorovce, R. Peťovský, 0905 759 618
  • 19. ročník súťaže o Pohár starostky obce, 28.7.2018 o 10,00 hod., Pravotice, Ing. J. Bagin, 0908 706 077
  • 8. ročník súťaže mládeže o Pohár starostky obce, 11.8.2018 o 9,00 hod., Dvorec, M. Broniš, 0907 367 765
  • 8. ročník súťaže o Pohár starostky obce, 11.8.2018 o 14,00 hod., Dvorec, M. Broniš, 0907 367 765
  • 8. ročník nočnej súťaže o Pohár predsedu DHZ, 18.8.2018 o 20,00 hod., Rybany J. Gerbel, 0908 730 485
  • 17. ročník súťaže o Pohár starostu obce – 12. kolo SMHL, 18.8.2018 o 13,00 hod., Podlužany, M. Korbel, 0903 280 215
  • 8. ročník súťaže o Pohár starostu obce, 29.9.2018 o 11,00 hod., Šišov, B. Darmo, 0911 878 578
  • 3. ročník súťaže – Memoriál Rudolfa Hanku, 13.10.2018 o 11,00 hod., Žitná Radiša, M. Hanko, 0915 132 584

ÚzO DPO SR Nové Mesto nad Váhom:

  • 9. ročník súťaže o Pohár riaditeľa Lesoturu, 30.6.2018 o 13,00 hod., Topolecká, Ing. R. Šurin, 0949 857 091
  • 15. ročník súťaže o Pohár primátorky mesta Stará Turá, 7.7.2018 o 13,00 hod., Drgoňova Dolina, Ing. I. Durec, 0905 665 394
  • 9. ročník súťaže o putovnú Trofej sponzorov DHZ, 7.7.2018 o 21,00 hod., Trenč. Bohuslavice, J. Kukuča, 0902 437 954

ÚzO DPO SR Považská Bystrica:

  • 6. ročník súťaže – Memoriál Vladimíra Jágrika, 7.7.2018 o 14,00 hod., Brvnište, P. Miniarik, 0908 799 836
  • Súťaž o Pohár starostu obce, 12.8.2018 o 12,00 hod., Stupné, M. Hucan, 0918 228 670
  • Pohárová súťaž, 19.8.2018, Horný Lieskov, Švec, 0904 262 241
  • 14. kolo SMHL, 26.8.2018 o 13,00 hod., Tŕstie, T. Kabzan, 0911 611 611
  • 25. ročník súťaže o Pohár Štefana Závodníka, august 2018 o 10,00 hod., Pružina, Ing. M. Štefina, 0910 177 544
  • 7. ročník nočnej súťaže o Pohár starostu obce, september 2018 o 21,00 hod., Pružina, Ing. M. Štefina, 0910 177 544
  • 15. kolo SMHL, 8.9.2018 o 9,00 hod., Ďurďové, Š. Zachar, 0905 153 788

 

KALENDÁR SÚŤAŽÍ SMHL PRE ROČNÍK 2018

02.06.2018 --- Krásno (futbalové ihrisko)
09.06.2018 --- Ruskovce (futbalové ihrisko
16.06.2017 --- Lehota pod Vtáčnikom (futbalové ihrisko)

23.06.2018 --- Brumov (futbalové ihrisko)
24.06.2018 --- Ihrište (areál DHZ)
30.06.2018 --- Visolaje (futbalové ihrisko)
14.07.2018 --- Lednické Rovne (areál DHZ)
14.07.2018 --- Zbora (areál DHZ)
15.07.2018 --- Dohňany (futbalové ihrisko)
21.07.2018 --- Svinná (futbalové ihrisko)
28.07.2018 --- Francova Lhota (futbalové ihrisko)
18.08.2018 --- Podlužany (futbalové ihrisko)
25.08.2018 --- Podhorie (areál DHZ)
26.08.2018 --- Tŕstie (futbalové ihrisko)
08.09.2018 --- Ďurďové* (areál DHZ)