...
Dňa 18.6.2017 sa družstvo dorastencov po vyhratom okresnom kole zúčastnilo na Krajskej  súťaži v  ...
15. ročník súťaže v hasičskom športeO PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016LP - 22,57 PP...
V dňoch 29. a 30. apríla 2016 sme sa  vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť...

Stránky

Dňa 10.6.2017 sa súťažné družstvo dorastencov zúčastnilo okresnej súťaže v Dobrej a v súčte časov z...

Stránky

Na základe pokynov KR HaZZ Trenčín, výcvikový štáb ÚzO DPO Trenčín nasadil na činnosti pri...
Rozhodli ste sa darovať vaše 2% z daní pre nás. Percentá, ktoré venujete pre Dobrovoľný hasičský...
OS KR HaZZ Trenčín telefonicky oznámilo veliteľovi DHZO Soblahov udalosť, žiadosť o poskytnutie...
OS KR HaZZ Trenčín telefonicky oznámilo veliteľovi DHZO Soblahov udalosť, žiadosť o poskytnutie...
OS KR HaZZ Trenčín ohlásilo veliteľovi DHZO Soblahov udalosť, požiar rodinného domu v Soblahove č:...

Stránky

sprava-17-2019

OS KR HaZZ Trenčín ohlásilo veliteľovi DHZO Soblahov udalosť, požiar rodinného domu v Soblahove č: 148. Veliteľ pomocou sms notifikácie vyhlásil poplach členom DHZO. Na výjazd bola určená technika Iveco Daily 1+6 a T 815 1+3. Jazda na miesto udalosti prebehla bez závad, spojenie s OS pomocou súkromného mobilného telefónu. Jazda so zapnutým VRZom. Po príjazde na mieste udalosti už zasahoval jednotka OR. Členovia DHZO sa zahlásili VZ a plnili jeho rozkazy. Podľa informácií užívateľ domu v panike ušiel. Členovia DHZO túto osobu našli a priviedli k vozidlu Iveco. Následne mu bola podaná prvá predlekárka pomoc členmi DHZO. Bola privolaná RZP. Po príjazde RZP bola osoba daná do opateri zdravotníkom. Na likvidáciu požiaru a dohasení skytých ohnísk na streche budovy bolo nutné použiť motorovú pílu. Po likvidácií požiaru bol veliteľ DHZO poverení VZ o prevzatí požiaroviska a jeho monitoringu. Po skontrolovaní sa jednotka DHZO Soblahov vrátila na svoju základňu. Veliteľ DHZO: Martin Judiny, od 18:00 veliteľ Bc. Michal Šedivý, ktorý sa zásah dostavil súkromným vozidlom. Pri zásahu nedošlo k zraneniu zasahujúcich členov a ani k poškodeniu techniky. Bola vyhotovená fotodokumentácia.