...
Dňa 18.6.2017 sa družstvo dorastencov po vyhratom okresnom kole zúčastnilo na Krajskej  súťaži v  ...
15. ročník súťaže v hasičskom športeO PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016LP - 22,57 PP...
V dňoch 29. a 30. apríla 2016 sme sa  vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť...

Stránky

Dňa 10.6.2017 sa súťažné družstvo dorastencov zúčastnilo okresnej súťaže v Dobrej a v súčte časov z...

Stránky

OS KR HaZZ Trenčín ohlásilo veliteľovi DHZO Soblahov udalosť, požiar rodinného domu v Soblahove č:...
Jednotke DHZO Soblahov bol vyhlásený poplach SMS notifikáciou veliteľom jednotky Bc. Michalom...
Veliteľovi DHZO Soblahov Bc. Michalovi Šedivému bol z KOS TN  o 10:23 hod. ohlasený výjazd na...
Veliteľovi DHZO Soblahov Bc. Michalovi Šedivému bol z KOS TN o 14,58 hod. ohlasený požiar pivnice...
KOS požiadalo telefonicky veliteľa DHZO Soblahov o technický zásah. Išlo o pomoc pri odstraňovaní...

Stránky

sprava-13-2019

KOS požiadalo telefonicky veliteľa DHZO Soblahov o technický zásah. Išlo o pomoc pri odstraňovaní nafty rozliatej na štátnej ceste I/8 pri obeci Trenčianska Turná. Veliteľ zboru vyhlásil poplach DHZO Soblahov prostredníctvom sms notifikácie. Na výjazd odišla technika Iveco Daily 1+3. Jazda na miesto zásahu prebehla bez komplikácií s použitím VRZ. Po príjazde na miesto udalosti sa veliteľ jednotky prihlásil veliteľovi zásahu z OR HaZZ Trenčín, ktorého zároveň požiadal o nahláenie príchodu na KOS. Členovia na príkaz veliteľa boli nápomocní v odstraňovaní paliva z povrchu cesty pomocoou sorbentu, ktorý následne pozbierali. Vozidlo Iveco Daily s použitím VRZ označovalo polohu zasahujúcej jednotky na ceste, reguláciu dopravy zabezpečovalo OR PZ Trenčín. Na komunikáciu s veliteľom zásahu a medzi vozidlom boli použité rádiostenice HSO 101, HSO 10, HSO 11, HSO 12. Po očistení vozovky v určenom úseku a zbalení prostriedkov na pokyn veliteľa zásahu sa jednotka vrátila na svoju základňu. Pri zásahu nedošlo k zraneniu a ani k poškodeniu prostriedkov a techniky. Zo zásahu bola vyhotovená fotodokumentácia.