Dňa 27.2.2016 sa v obci Svinná  uskutočnila súťaž pre deti z hasičských krúžkov pod názvom X-boj...
V sobotu 10.10.2015 sa konalo v Dolných Motešiciach jesenné kolo hry plameň "branný pretek"....
Dňa  5. septembra sme v našej obci privítali podpredsedu vlády a ministra vnútra SR JUDr.  Roberta...
Dňa 7.6.2014 sa v Trenčianských Stankovciach konala Okresná súťaž "Plameň" Zúčastnilo sa na nej 13...
Dňa 2. mája 2014 prijal pri príležitosti sviatku svätého Floriána delegáciu trinástich dobrovoľných...

Stránky

                                           ...
Dňa 18.6.2017 sa družstvo dorastencov po vyhratom okresnom kole zúčastnilo na Krajskej  súťaži v  ...
15. ročník súťaže v hasičskom športeO PUTOVNÝ POHÁR PRIMÁTORA MESTA TRENČÍN 6.8.2016LP - 22,57 PP...
V dňoch 29. a 30. apríla 2016 sme sa  vo Výcvikovom centre Hasičského a záchranného zboru Lešť...

Stránky

Dňa 10.6.2017 sa súťažné družstvo dorastencov zúčastnilo okresnej súťaže v Dobrej a v súčte časov z...

Stránky

Nočná hasičská súťaž Motešice 31.5.2014








Špotová kategória muži   Špotová kategória ženy
             
1. Horná Breznica 14,46   1. Dežerice 17,96
2. Lednicke Rovné 14,84   2. Bolešov 20,68
3. Záturčie 15,43   3. Horná Ves A 22,22
4. Štiavník 15,62        
5. Krásno 15,72        
6. Beluša 15,95        
7. Dolné Ozorovce 17,35        
8. Bolešov 17,38        
9. Veľké Chlievany I. 17,56        
10. Ruskovce A 17,97        
11. Iliavka 20,65        
12. Motešice 23,47        
13. Horný Lieskov 39,06        
  Ruskovce B N        
  Svinná N        
  Podlužany N        
  Rybany N        
  Slatina nad Beb. N        
  Skačany N        
  Závrská N        
             
Klasická kategória muži   Klasická kategória ženy
             
1. Záturčie 19,11   1. Horná Ves B 23,32
2. Veľké Chlievany II 21,43   2. Dvorec 23,93
3. Dubodiel 21,90   3. Horná Ves A 24,25
4. Radobica 22,19   4. Omšenie 35,10
5. Iliavka 23,13     Trenčianska Teplá N
5. Horná Breznica 23,13     Opatová nad Váhom N
6. Neporadza 23,28        
7. Soblahov 23,62        
8. Trenčianske Jastrabie 25,25        
9. Trenčianská Teplá 27,76        
10. Dobrá 30,55        
11. Malá Hradná 33,06        
12. Omšenie 36,30        
  Opatová nad Váhom N        
  Najrýchlejší prúdiar          Štiavník        PP    14,11  
  Najrýchlejšia prúdiarka    Dežerice      ĽP     17,32